Sylwester Bartczak

„Jaworzyna Śląska dawniej i dziś” – podsumowanie roku

Zmniejsz czcionkę Zwiększ czcionkę Rozmiar tekstu Wydrukuj tę stronę

_IGP757822 listopada 2013 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach, poświęconych Gminie Jaworzyna Śląska, które zostały zorganizowane w ramach projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś”. We wszystkich przedsięwzięciach, które SOKiBP przeprowadził w tym roku w ramach projektu, wzięło udział ponad 130 osób,  z czego  w konkursach nagrodzonych i wyróżnionych zostało ponad 30. Nagrody rzeczowe, ufundowane przez jaworzyński Ośrodek Kultury oraz pamiątkowe dyplomy laureatom wręczyli Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz i Dyrektor SOKiBP Sylwester Bartczak.

Prace nagrodzone w konkursach plastycznym i fotograficznym można podziwiać na wystawie, znajdującej się na I piętrze SOKiBP. Zachęcamy Państwa także do lektury wspomnień, które zostały nagrodzone w specjalnym konkursie literackim. Znajdują się one pod tym adresem: Wspomnienia o Gminie Jaworzyna Śląska.

W tym roku Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w ramach projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś”  zrealizował  następujące działania:

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim za aktywny udział w przedsięwzięciach, które mają na celu integrację społeczności naszej gminy wokół wspólnego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów i imprez, szczególnie ze względu na przyszłoroczną, sześćdziesiątą rocznicę nadania praw miejskich Jaworzynie Śląskiej. Oczywiście zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania strony internetowej www.dawniejidzis.jaworzyna.net, gdzie będą ukazywać się materiały związane z historią Gminy Jaworzyna Śląska.

Galeria zdjęć z uroczystości wręczenia nagród:

 

Musisz się zalogować, żeby komentować Zaloguj