Sylwester Bartczak

Rozpoczynamy!

Zmniejsz czcionkę Zwiększ czcionkę Rozmiar tekstu Wydrukuj tę stronę

Miło jest nam poinformować, że nasza instytucja (SOKiBP) znalazła się na liście beneficjentów pierwszej w tym roku edycji programu „Bank Ambitnej Młodzieży” Fundacji Banku Zachodniego WBK S. A..  Program „Bank Ambitnej Młodzieży” ma na celu uświadomienie młodym ludziom, że od wykształcenia, inicjatywy, aktywności i działalności społecznej zależy nie tylko ich własna przyszłość, ale także przyszłość lokalnego środowiska, narodu i państwa polskiego.

Nasz projekt będzie realizowany przy współpracy z Gimnazjum numer 1 w Jaworzynie Śląskiej oraz Młodzieżową Radą Miejską. Ma on na celu zebranie informacji na temat historii naszej Gminy i zaprezentowanie jej w formie tablic informacyjnych, wydawnictw oraz wystaw. Projekt będzie bezpośrednio realizowany przez młodzież z terenu naszej Gminy. Od Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. otrzymamy 5.000 zł w formie grantu na pokrycie kosztów przeprowadzenia projektu.

Musisz się zalogować, żeby komentować Zaloguj