Sylwester Bartczak

Jaworzyna Śląska dawniej i dziś – konkursy

Zmniejsz czcionkę Zwiększ czcionkę Rozmiar tekstu Wydrukuj tę stronę

did_2013_konkursySamorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej w ramach kontynuacji projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś” zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursach, mających na celu zachęcenie lokalnego środowiska oraz innych osób do zachowania historii Gminy Jaworzyna Śląska w postaci twórczości literackiej, fotografii oraz prac plastycznych. Do połowy listopada SOKiBP oczekuje na prace w trzech konkursach:

  1. Konkursie plastycznym „Moja Jaworzyna Śląska”, skierowanym do uczniów przedszkoli i szkół, znajdujących się na terenie Gminy Jaworzyna Śląska.
    Regulamin Konkursu „Moja Jaworzyna Śląska”
  2. Konkursie fotograficznym „Gmina Jaworzyna Śląska w kadrze”, w którym udział może wziąć każdy mieszkaniec Gminy Jaworzyna Śląska. Celem konkursu jest przedstawienie osobistej percepcji Gminy Jaworzyna Śląska przez jej mieszkańców, zachowanie jej stanu w konkretnym miejscu i czasie. Główną nagrodą w konkursie jest tablet Samsung Galaxy Pad II.
    Regulamin konkursu „Gmina Jaworzyna Śląska w kadrze”
  3. Konkursie literackim „Moje wspomnienie związane z Gminą Jaworzyna Śląska”, skierowanym do wszystkich osób, które mają chęć podzielenia się swoimi wspomnieniami, przekazania informacji z zakresu historii naszej gminy, czy też po prostu opisania skrawka swojego życiorysu z Gminą Jaworzyna Śląska w tle.
    Regulamin konkursu „Moje wspomnienie związane z Gminą Jaworzyna Śląska”

W ramach projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś” SOKiBP planuje także przeprowadzić 25 października 2013 r. Turniej wiedzy o Gminie Jaworzyna Śląska, w którym będą rywalizować reprezentacje szkół podstawowych. W tym samym miesiącu na terenie miasta zostanie także zorganizowana Gra Miejska, do udziału w której Organizatorzy zaproszą jaworzyńską młodzież. Więcej informacji na temat konkursów i podejmowanych w ramach projektów działań będzie można znaleźć na stronie internetowej projektu „Jaworzyna Śląska dawniej i dziś” oraz na stronie SOKiBP – www.sokibp.pl.

Musisz się zalogować, żeby komentować Zaloguj